Canan Karatay’ın ‘Yanındayken bile özlüyorum’ dediği eşi bakın kim çıktı


Canan Karatay, geçmiş yıllarda yaptığı bir açıklamada, “Yanımdayken bile özlüyorum” dediği eşiyle ilgili duygusal bir itirafta bulunmuştu. Bu sözlerin ardından herkes, Canan Karatay’ın eşinin kim olduğunu merak etmeye başladı. İşte Canan Karatay’ın 1979 yılında nikah masasına oturduğu eşi…

Prof. Dr. Canan Karatay, yıllardır yaptığı ezber bozan açıklamalarla gündem olmaya devam ediyor.

Instagram’da 815 bin takipçisi olan Canan Karatay’ın özel hayatı da milyonlar tarafından merak konusu.

CANAN KARATAY’IN EVLİLİK HİKAYESİ

Canan Karatay, verdiği bir röportajda eşi ile evliliğini işte bu sözlerle anlatmıştı:

“Bana, ‘Evde kaldın!’ diyorlardı, 35’tim çünkü, umurumda bile değildi, deli gibi ders çalışıyordum. Annem bir gün, ‘Senin çalışmanı böleceğim diye korkuyorum ama emekli öğretmen arkadaşlarım bana yarın çaya gelmek istiyorlar!’ dedi.

Ben de, ‘Gelsinler, gelsinler, ben size hizmet ederim’ dedim. Nasıl dedim ben de bilmiyorum, üzerime bir iyilik geldi. Annem de çok şaşırdı. Gerçekten de o gün elimden geleni yaptım. İşte o emekli öğretmenlerin arasında kaynanam da varmış, beni pek bir beğenmiş, oğluyla tanışmamızı sağladı. Çocuğu da düşünmüyorduk ama sonra trenin kaçacağını fark edince, 40 yaşında doğurdum.”

Hatta geçtiğimiz yıllarda ünlü profesör Canan Karatay, konuğu olduğu bir programda, “Eşime yanındayken bile hasret duyuyorum, bizi annelerimiz tanıştırdı” demişti.

Canan Karatay’ın 1979 yılında nikah masasına oturduğu eşi yeniden gündem oldu.

Canan Karatay ve eşi Ali Başak Karatay…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir