Tecno Phantom V2 Fold’un lansmanı yaklaşıyor

Tecno’nun yeni nesil katlanabilir akıllı telefonu olan Tecno Phantom V2 Fold üzerinde çalıştığı zaten biliniyor. Bu model, son zamanlarda çeşitli sertifikalarda görüldü ve şimdi de Bluetooth SIG platformunda ortaya çıktı.

Tecno’nun yakında çıkacak olan Phantom V2 Fold modeli, Bluetooth SIG sertifikasında (MySmartPrice aracılığıyla) görüldü. Bu cihaz, AE10 model numarasını taşıyor ve önceki EEC veritabanı görüntülemeleri ile uyumlu. En son sertifikasyon, Phantom V2 Fold’un Bluetooth 5.3 standardını destekleyeceğini doğruluyor. Ancak, bu sertifikasyon cihazın diğer özellikleri ve teknik detayları hakkında bilgi vermiyor. Daha önceki raporumuza dayanarak, Tecno Phantom V2 Fold’un GeekBench’te de görüldüğünü biliyoruz.

Popüler benchmark platformundaki listeleme, bazı temel özelliklerini ortaya koydu. Yeni katlanabilir telefonun MediaTek Dimensity 9000+ SoC ile donatılacağı bildiriliyor. Bu yonga seti, en az bir 12GB RAM varyantı ile eşleştirilmiş durumda. Akıllı telefonun kutusundan Android 14 işletim sistemi ile çıkacağı görülüyor. Bu özelliklerle cihaz, tek çekirdek testinde 1,273 puan ve çok çekirdek testinde 3,844 puan aldı. Ne yazık ki, şu anda elimizde başka bir bilgi yok, ancak bu cihazın selefine göre iyileştirmelerle geleceğini bekleyebiliriz.

Hatırlanacağı üzere, Tecno Phantom V Fold ilk olarak 7.85 inç LTPO AMOLED birincil ekranı ile duyurulmuştu. Bu ekran, 2,000 x 2,296 piksel çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahipti. Kapak ekranı ise 6.42 inç boyutundaydı. Arka kısmında 50 megapiksel ana kamera, 50 megapiksel telefoto çekici ve 13 megapiksel ultra geniş açılı lens bulunuyordu. Yeni modelin detayları hakkında daha fazla bilgiye yakında ulaşmayı bekliyoruz, bu yüzden cihazla ilgili daha fazla güncelleme için takipte kalın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir