AKP’li Bahadır Yenişehirlioğlu’nun saatinin değeri 2 milyon TL… Adeta bir ev parası

AKP milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco’da yediği ıstakoz, parti kanadında tartışma konusu olmuştu. ‘Istakoz’ tartışmalarının ardından, bir başka dikkat çeken olay da AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun paylaştığı ‘Rolex’ fotoğrafıyla yaşanmıştı. Yenişehirlioğlu, TBMM’de hemşehrileri ile selfie çekip sosyal medyadan paylaşırken, Rolex saati görüntülenmişti. Görüntülerin hızla yayılması ardından Yenişehirlioğlu paylaşımını silerken, parti yönetimi tarafından milletvekili ve teşkilat yöneticilerine ‘Dikkatli olun’ uyarısı yapılmıştı.

BU SEFER 2 MİLYON TL DEĞERİNDE

Gelecek Partisi Ordu Kurucu İl Başkanı Ali Safa Aydın, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, Yenişehirlioğlu’nun yeni bir lüks saatini yayınladı. İl Başkanı Aydın paylaşımında, “Ne yani KOSKOCA AKPli vekil @Yenisehirlioglu sadece ROLEX ile mi idare edecekti. #Emekliler’in 17 yıllık maaşı ile alacağı bir Audemars Piguet Royal Oak’ı olmayacak mıydı! Yazıklar olsun. Tüm alın terleri(!) size, yoksulluk vatandaşa mı reva! Bir de “Tevazu” yazmışlar…” ifadelerini kullandı.

Yenişehirlioğlu’nun kolundaki saatin Audemars Piguet Royal Oak saat olduğu ve değerinin 57 bin 571 Euro yani yaklaşık 2 milyon TL olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir