Kars Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri, kent merkezinde sahte ve kaçak alkollü içki satışını engellemek için çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalarda, 20 şişe halinde toplam 100 litre sahte alkollü içki yapımında kullanılan etil alkol ele geçirildi ve bir kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheli hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.